iddaa cafe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YAYINLARIMIZA WWW.SAHADANİDDAA.COM ADRESİNDE DEVAM EDİYORUZ WWW.SAHADANİDDAA.COM İDDAACILARIN YENİ ADRESİ

3 posters

------------8 MART PAZAR BANK ASYA MAÇLARI YORUMLU ANALİZLİ--------------

kralexx
    kralexx
    Admin

------------8 MART PAZAR BANK ASYA MAÇLARI YORUMLU ANALİZLİ-------------- Empty ------------8 MART PAZAR BANK ASYA MAÇLARI YORUMLU ANALİZLİ--------------

Mesaj  kralexx Paz Mart 08, 2009 9:33 am

301 Adanaspor A.Ş - Karşıyaka ( 0-2 ) 1.31

Pazar günü'nün açılış maçı olan karşılaşma saat 13:00 de başlayacak ve D - Spor'dan naklen yayınlanacak. Adanaspor bu maç ile birlikte 1 hafta içinde 3.maçına çıkmış olacak. Geçtiğimiz Cumartesi Giresunspor deplasmanı , hafta içi erteleme maçında K.Erciyesspor deplasmanı ve bu hafta da Karşıyaka ile kendi sahasında karşılaşacak. Ev sahibi ekipte ciddi eksikler bulunuyor. Habip,Tolgahan,Cem Karahan , Kibong ve Emre Aktaş bu karşılaşma da forma giyemeyecek olan oyuncular. Kasımpaşa'nın puan kaybettiği bir hafta ve eksikleri olan rakibi önünde 3 puana çok yakın olan Karşıyaka'nın ilk 2'ye girmesi için bu fırsatı kaçırmamasını bekliyorum. Özellikle savunma hattını sağlam tutan Karşıyaka rakibini orta sahada boğup , ileride pres yaparsa bu maçı çok rahat alacağını düşünüyorum. Karşıyaka'da kontra atak futboluna uygun Timuçin ve Yunus gibi süratli futbolcular bulunduğu sürece her deplasmandan puan çıkartabilirler. Bana göre Karşıyaka'nın yenilmezliği en mantıklı tercih.

306 Diyarbakırspor - Kartalspor ( 1 ) 1.30

Bu maç ile ilgili yorumumu kısa tutacağım. Orandan da görüldüğü gibi Diyarbakırspor açık ara favori. Hem iç saha avantajı hemde rakibinin yaşadığı zorluklar bunların nedenlerinden bir kaç tanesi sadece. Özellikle de zirve'ye bu kadar çok yaklaşmışken eline gelen bu fırsatı tepmemesini beklediğim Diyarbakırspor'dan çok rahat bir galibiyet bekliyorum. Özellikle de gelecek hafta zorlu Karabük deplasmanını düşünürsek Diyarbakırspor'un buradan mutlak 3 puan çıkartmasına kanaat getirebiliriz. Seyircisi önünde Kırmızı - Yeşil'li ekip kazanır.

308 Sakaryaspor - Güngören Bld ( 1 ) 1.80

Sakaryaspor için ya tamam , ya devam karşılaşması. Belkide oynayacakları bu karşılaşma onların gelecek sene için kaderini belirleyecek. Geçtiğimiz hafta Karşıyaka'ya deplasman da 2-0 yenilen Tatangaların son şansı. Güngören Bld ise benim deplasman da pek tutmadığım takımlardan bir tanesi. Özellikle ilk yarıda yaptıkları çıkışı 2.yarıda tekrarlayamadılar. Ben Güngören Bld'nin bu sezon küme düşeceğine inanıyorum. Geçtiğimiz hafta kendi evinde son dakika golü ile bir puanı kurtaran Güngören Bld'nin işi çok zor. Müthiş seyirci desteği ile rakibini baskı altına almasını beklediğim Sakarya'nın kazanmasını bekliyorum. Engin İpekoğlu'na verilen 3 maçlık ceza da takımdaki motivasyonu arttırabilir. Bu tür olaylar bazı takımlara ciddi yararlar sağlar. Sakaryaspor'un ise hedefi belli. Birde gelecek hafta zorlu bir Manisa deplasmanına gidecek olan Sakaryaspor'un bu maçta tek çaresi 3 puan.

TFF 2.LİG YORUMLARI

Bu hafta TFF 2.Ligi'nde bana göre çok zor bir hafta. Bir çok takım kapalı kutu ve yaklaşan seçimler ile birlikte şehirde spora aktarılan tonlarca para. Bu olaylar çerçevesinde bir çok takıma ekstra verilen primler ve bunların yanı sıra verilen teşvik primleri. Bunları hepimiz biliyoruz. Ben maçları sistem kuponlarına alınacak şekilde ayırdım ve kısaca özetlemek istiyorum.

316 Sarıyer - Darıca Gençlerbirliği ( 1 ) 1.70

Geçtiğimiz hafta Bugsaş deplasmanında iyi oynasa da son dakika da yediği gole engel olamayınca sahadan puansız ayrılan Sarıyer , geçtiğimiz haftayı BAY geçiren Darıca'yı konuk ediyor. Darıca Gençlerbirliği ise karşılaşmaya bir puan için gidiyor. İki takım için de çok kritik bir karşılaşma. Özellikle Sarıyer yenerse rakibi ile arasındaki puan farkını açacak ve Darıca'nın belkide ipini çekecek. Fakat Darıca kazanırsa Sarıyer'i tekrardan ateşe sokacak. İki takımda da cezalı futbolcu bulunmuyor. Ben son zamanlarda iyi futbol oynayan Sarıyer'in kazanmasını bekliyorum.

320 E.Şekerspor - Konya Şekerspor ( 1 ) 3.00

Oran itibari ile bana biraz abartılı gelen bir karşılaşma. Ev sahibi takım zaman zaman sürpriz sonuçlar alan bir takım. Kaldı ki Konyaşekerspor'u anlatmaya gerek bile yok. Favori olmadığı bir hafta 5 farklı galip geliyor. Fakat kendi evinde favori olduğu bir hafta ilk yarıdan 4 tane gol yiyor. Şimdi ise zorlu E.Şekerspor deplasmanında. Eğer ev sahibi takım bu karşılaşmayı kaybederse artık gelecek senenin planlarını yapsın. Konyaşekerspor rakibinin gücünü ve durumunu bildiği için rahat oynayacak. Bu oyun onlara acı bir sürpriz yaşatabilir. Ben oranların biraz yanlış olduğunu düşünüyorum ve E.Şekerspor'a verilen 3.00'lık oranı sistem kuponlarına uygun görüyorum.

321 Maltepespor - Kırşehirspor ( 2 ) 2.20

Maltepespor geçtiğimiz hafta Kırıkkalespor'a gol attırmak için elinden geleni yapmış. Savunmada ki ciddi hatalar Kırıkkalespor'u sonuca götürmüş ve maçtan puansız ayrılan taraf oldu. Bu hafta seyircisiz oynayacakları karşılaşmada rakipleri güçlü gol ayaklarına sahip olan Kırşehirspor. Özellikle de Umut Bakır ve Gürkan İzmirlioğlu'nun cezalı oluşu onları derinden etkileyecektir. Kırşehirspor'un rahatlıkla kazanması gereken bir karşılaşma olarak görüyorum. 2.20'den Kırşehir kesinlikle sistem kuponlarına koyulmalıdır.

325 Y.Yozgatspor - Arsinspor ( 0 ) 2.90

Arsinspor hakkında söylenenler Amatör takımdan farkı yok. Fakat Yozgat için aynı şeyler neden söylenmiyor anlamış değilim. Yozgatspor küme düştü. Para yok , bir sürü borç var ve daha bi ton sorun. Arsinspor'da 2.yarı yaptığı transferler ile bir türlü istediği formu yakalayamadı. Bana göre beraberliğin önde olduğu bir karşılaşma.

322 Türk Telekomspor - Kırıkkalespor ( ? )

Kırıkkalespor'un Maltepe'yi yendiği maçın görüntüsü elime ulaştı. Gerçekten Maltepe savunması o kadar boşluk vermiş ki gol atmamak elde değil. Gelen 3 gol de savunmanın ciddi hatasından dolayı ve ortadaki boşluktan gelmiş. Ben zor bir karşılaşma olarak görüyorum ve uzak durulması gerektiğini düşünüyorum.

327 Mardinspor - Adıyamanspor ( 1 ) 2.20

Mardinspor'u geçtiğimiz hafta canlı seyretme imkaın buldum. Bana göre bu grubun en kaliteli takımlarından bir tanesiler fakat maddi sorunlar onları çok zor durumda bırakıyor ve ne yazık ki küme düşmeme hesabı yapmalarına itiyor. Adıyamanspor ise devre arasından sonra bir türlü toparlanamadı. Yönetim'in teknik kadro'ya karışması bir türlü takımda istenilen huzuru sağlatamadı ve huzursuzluk meydana geldi. Son olarak eski milli takım teknik direktörü Şenol Güneş'in kardeşi Bahattin Güneş ile anlaşan Adıyamanspor ilk sınavına Mardin deplasmanında çıkacak. Geçtiğimiz hafta İskenderun DÇ deplasmanından puan alarak kente moralli dönen Mardinspor'un bu maçtan 3 puan çıkartabileceğine inanıyorum.

328 Şanlıurfa Bld - İskenderun DÇ ( 2 ) 2.20

İskenderun DÇ geçtiğimiz hafta kendi evinde Mardinspor'a puan kaybedince teknik direktör Erkan Sözeri radikal bir karar ile futbolculara izin vermeden takımı Pazar günü kampa soktu ve bu maça motive etti. Deplasman da rahat bir futbol sergileyen İskenderun ekibi tam dişine göre bir rakip ile karşılaşacak. Deplasmanlar da İskenderun'a karşı atak oynarsanız işiniz çok zor. Çünkü savunması çok kuvvetli ve kontra atak gücü de bir o kadar yüksek. Urfa Bld'de puan çıkartmak için mecburen atak oynayacak ve karşı ataklarda etkisiz kalacaklardır. İskenderun DÇ denenir
    pierre lermit
    pierre lermit
    Admin

------------8 MART PAZAR BANK ASYA MAÇLARI YORUMLU ANALİZLİ-------------- Empty Geri: ------------8 MART PAZAR BANK ASYA MAÇLARI YORUMLU ANALİZLİ--------------

Mesaj  pierre lermit Ptsi Mart 09, 2009 10:56 am

tutmazmı üstad sen yorumlarsında tutmazmı.başarılarının devamını dilerim
    muro
    muro

------------8 MART PAZAR BANK ASYA MAÇLARI YORUMLU ANALİZLİ-------------- Empty Geri: ------------8 MART PAZAR BANK ASYA MAÇLARI YORUMLU ANALİZLİ--------------

Mesaj  muro Ptsi Mart 09, 2009 10:57 am

bu işi bilenlerden yardım almak süper ya.sayenizde kuponlar tutuyo bende bu siteyi tuttum.başarılar kralım

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 1:01 am