iddaa cafe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YAYINLARIMIZA WWW.SAHADANİDDAA.COM ADRESİNDE DEVAM EDİYORUZ WWW.SAHADANİDDAA.COM İDDAACILARIN YENİ ADRESİ

--------------8 MART PAZAR BUNDESLİGA YORUMLU ANALİZLİ----------------

kralexx
    kralexx
    Admin

--------------8 MART PAZAR BUNDESLİGA YORUMLU ANALİZLİ---------------- Empty --------------8 MART PAZAR BUNDESLİGA YORUMLU ANALİZLİ----------------

Mesaj  kralexx Paz Mart 08, 2009 9:29 am

361 BİELEFELD - E.FRANKFURT (1) (1,90)

Alt sıraları çok yakından ilgilendiren mücadelede, ev sahibi A.Bielefeld ligin 2. yarısında oynadığı 5 maçta sadece 1 mağlubiyet alırken, oynadığı futbol ile bunu hak ettiğini gösterdi. Bu maça 3 puan parolası ile çıkacak olan takımda maç öncesi önemli bir eksiklik bulunmuyor.

Konuk takım E.Frankurt ise, sakat oyuncularının fazla olması yüzünden bir türlü ideal kadro ile maçlara çıkamıyor. Takım oynadığı son 5 maçın sadece 1 ini kazanabildi ve düşme korkusunu iyiden iyiye hissetmeye başladı. Bu maçta 7 gollü Liberopoulos , 5 gollü Fenin, savunmadan Russ ve takımın 1. kalecisi Markus Proll oynamayacaklar.

Ciddi eksikleri bulunan Frankurt karşısında ben A.Bielefeld'in kazanmaya yakın olan taraf olduğunu düşünüyorum.

362 B.LEVERKUSEN - BOCHUM (ÜST) (1,55)

Hafta içi kupa mücadelesinde B.Münih'i bozguna uğratan ev sahibi Leverkusen oynadığı son 5 resmi maçında 11 gol atarken, kalesinde toplam 10 gol gördü. Özellikle Patrick Helmes ve Stefan Kiessling gibi etkili hücum oyuncuları ile çok rahat gol bulabilen ekip, aynı zamanda da çok rahat da gol yiyebiliyor. Maç öncesi takımda Manuel Friedrich dışında önemli bir eksik bulunmuyor.

Düşme hattının 1 puan üzerinde bulunan Bochum ise, evinde topladığı puanlar ile kümede kalmaya çalışıyor. 3 haftadır kaybetmeyen takım ligin ikinci yarısında oynadığı 5 maçta tek yenilgisini Wolfsburg deplasmanında aldı. Bu maç dışındaki maçların hepsinde gol atma başarısı gösteren ekipte, herhangi bir eksik veya cezalı futbolcu bulunmuyor.

Gol yollarında etkili olan ama bir o kadar da defansif yönü zayıf kalan bu 2 takım arasındaki mücadelede karşılıklı goller bekliyorum.

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 2:10 am