iddaa cafe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YAYINLARIMIZA WWW.SAHADANİDDAA.COM ADRESİNDE DEVAM EDİYORUZ WWW.SAHADANİDDAA.COM İDDAACILARIN YENİ ADRESİ

+3
necati75
pierre lermit
kralexx
7 posters

--------9 MART PAZARTESİ MAÇLARIYLA İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER--------------

kralexx
    kralexx
    Admin

--------9 MART PAZARTESİ MAÇLARIYLA İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER-------------- Empty --------9 MART PAZARTESİ MAÇLARIYLA İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER--------------

Mesaj  kralexx Ptsi Mart 09, 2009 9:44 am

AVRUPADA EN ÇOK OYNANAN MAÇLAR

401 AGF Aarhus-Vejle: 1 (Çok Yoğun)
    406 Vitoria Setubal-Nacional Madeira: 2 (Çok Yoğun)
    403 Duisburg-Nürnberg: 1 (Yoğun)
    405 Avellino-Mantova: 0 (Yoğun)

AVRUPADA OARANI DÜŞEN MAÇLAR
    401 AGF Aarhus-Vejle

Vejle'nin oranı 3.60'dan 3.45'e düşmüş durumda. Aarhus'un oranı ise 2.00'dan 2.05'e yükseldi.

403 DUİSBURG-NÜRNBERG
    Almanya 2.Ligi'nde sahasında Nürnberg'i ağırlayacak olan Duisburg'da orta sahadan Christ cezalı, defanstan Branco ve Willi ise sakat. Nürnberg'de defanstan Spiranovic dışında ciddi bir eksik bulunmuyor
    LENS'TE 7 EKSİK VAR
    MAÇ KADROSU

Runje, Goeman ; Gaillard, Laurenti, Ramos, Sartre, Vignal ; Demont, Doumeng, Keita, Milovanovic, Sow ; Dindane, Maoulida, Monnet-Paquet, Omrani, Veselinovic

Cezalı

* Adil Hermach : 12 maç (Defans)

Sakatlar

* Sébastian Roudet : 12 maç-2 gol (Ortasaha)
    * Ala-Eddine Yahia : 12 maç-1 gol (Defans)
    * Eric Chelle : 24 maç (Defans)
    * Nenad Kovacevic : 15 maç (Ortasaha)
    * Issam Jemaa : 16 maç-1 gol (Forvet)
    * Razak Boukari : 20 maç-4 gol (Ortasaha)

pierre lermit
    pierre lermit
    Admin

--------9 MART PAZARTESİ MAÇLARIYLA İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER-------------- Empty Geri: --------9 MART PAZARTESİ MAÇLARIYLA İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER--------------

Mesaj  pierre lermit Ptsi Mart 09, 2009 10:14 am

TŞKLER ÜSTAD EMEĞİNE SAĞLIK
    necati75
    necati75

--------9 MART PAZARTESİ MAÇLARIYLA İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER-------------- Empty Geri: --------9 MART PAZARTESİ MAÇLARIYLA İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER--------------

Mesaj  necati75 Ptsi Mart 09, 2009 10:43 am

bilgiler süper bunları nerden alıyosun ya
    nicholas

Mesaj  nicholas Ptsi Mart 09, 2009 10:48 am

üzümünü ye bağını sorma faydalan işte benim gibi hergün burdasın kzanıyomusun kazanıyosun.dedikleri doğrumu doğru boşver gerisini Smile ama bende merak ettim hee
    muro
    muro

Mesaj  muro Ptsi Mart 09, 2009 10:59 am

çabuk söle bunları nerden buluyon da koyuyon deli kadirim ben ulen Smile başarılar hocam
    kralexx
    kralexx
    Admin

Mesaj  kralexx Ptsi Mart 09, 2009 5:49 pm

pierre lermit demiş ki:TŞKLER ÜSTAD EMEĞİNE SAĞLIK
    SAĞOL ÜSTAD SENİNDE EMEĞİNE SAĞLIK GENE GÜZEL KUPONLAR YAPMIŞSIN BOL ŞANSLAR Smile
    kralexx
    kralexx
    Admin

Mesaj  kralexx Ptsi Mart 09, 2009 5:51 pm

necati75 demiş ki:bilgiler süper bunları nerden alıyosun ya
    MESLEK SIRRI KARDEŞİM Smile SEN FAYDALANMAYA BAK ÖZEWLLİKLE ORANI DÜŞEN MAÇLARIN ORTALAMA %80 İNDE ORANI DÜŞEN TAKIMIN LEHİNE YADA BERABERE SONUÇLAR ALINIYO DİKKATLİ TAKİP EDERSEN ÇOK KAZANDIRIR TECRÜBEYLE SABİT Smile
    kralexx
    kralexx
    Admin

Mesaj  kralexx Ptsi Mart 09, 2009 5:54 pm

muro demiş ki:çabuk söle bunları nerden buluyon da koyuyon deli kadirim ben ulen Smile başarılar hocam
    DELİ KADİR KARDEŞİM KUPONLARINI TAKİP EDİYORUM GÜZEL KUPONLAR YAPIYORSUN BİZDE SİZE TOPLADIĞIMIZ BİLGİLERİ PAYLAŞARAK YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ NİCHOLAS KARDEŞİMEDE TAVSİYEM İDDAACAFE'Yİ TAKİP ETMEYE DEVAM ETSİN ÇOK KAZANSIN Smile
    bahsedeğer
    bahsedeğer

Mesaj  bahsedeğer Ptsi Mart 09, 2009 8:05 pm

abi seni diğer sitedende takip ediyorum walla sayende kaç tane kupon tutturdum özelliklede oranı düşen maçlar ve misli kuponlarını takip ediyorum pierre abiyle güzel bi ikili oldunuz siteniz hayırlı olsun msn listemdeki bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim siteyi
    samurayy
    samurayy

Mesaj  samurayy Ptsi Mart 09, 2009 8:17 pm

verdiğin bilgilerin peşinden heryere gelirim kardeşim Smile sen bize kazandırdın allahta sana kazandırsın

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 2:16 am