iddaa cafe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YAYINLARIMIZA WWW.SAHADANİDDAA.COM ADRESİNDE DEVAM EDİYORUZ WWW.SAHADANİDDAA.COM İDDAACILARIN YENİ ADRESİ

2 posters

<<<<<<<<<<<<<...:::08 MART KUPONLARIM:::...>>>>>>>>>>>>>>>>

pierre lermit
    pierre lermit
    Admin

<<<<<<<<<<<<<...:::08 MART KUPONLARIM:::...>>>>>>>>>>>>>>>> Empty <<<<<<<<<<<<<...:::08 MART KUPONLARIM:::...>>>>>>>>>>>>>>>>

Mesaj  pierre lermit Paz Mart 08, 2009 12:16 pm

SAĞLAM KUPON
    374 - kayseri - fenerbahçe - alt , 1,75
    369 - osasuna - sporting gijon ,- 1 , 1,55
    348 - milan - atalanta , 1 , 1,35
    kazanılacak oran : 3,66 tl
    DENEBİLİR KUPON
    356 - youngboys - bellinzona , üst , 1,45
    362 , b. leverkusen - bochum , üst 1,55
    372 - paok - olimpiakos , i.y 0 , 1,75
    381 - st. etienne - nantes , 1 , 1,60
    KAZANILACAK ORAN : 6,29

şansına güvenme kuponu

366 - deportivo -santander , i.y 0 , 1,80
    360 - rennes -auxerre , toplam gol 0-1 , 2,35
    374 - kayseri - fener , toplam gol 0-1 , 2,70
    348 - milan -atalanta , üst , 1,70

KAZANILACAK ORAN : 19,41 TL

HERKESE BOL ŞANS UMARIM DÜN VE ÖNCEKİ GÜNLER GİBİ YİNE KAZANIRIZ KAZANDIRIRIZ
    kralexx
    kralexx
    Admin

<<<<<<<<<<<<<...:::08 MART KUPONLARIM:::...>>>>>>>>>>>>>>>> Empty Geri: <<<<<<<<<<<<<...:::08 MART KUPONLARIM:::...>>>>>>>>>>>>>>>>

Mesaj  kralexx Paz Mart 08, 2009 1:01 pm

PİERRE KARDEŞİM HER ZAMANKİ GİBİ DÖKTÜRMÜŞSÜN DİYCEM AMA SANKİ BUGÜN DAHA Bİ DÖKTÜRMÜŞSÜN Smile KENDİ SİTEN OLUNCA Smile BOL ŞANSLAR KARDEŞİM KUPONLAR TAM SÜPER OLMUŞ BEN İKİNCİ KUPONUNA OYNUYORUM...
    pierre lermit
    pierre lermit
    Admin

<<<<<<<<<<<<<...:::08 MART KUPONLARIM:::...>>>>>>>>>>>>>>>> Empty Geri: <<<<<<<<<<<<<...:::08 MART KUPONLARIM:::...>>>>>>>>>>>>>>>>

Mesaj  pierre lermit Paz Mart 08, 2009 5:20 pm

kralexx demiş ki:PİERRE KARDEŞİM HER ZAMANKİ GİBİ DÖKTÜRMÜŞSÜN DİYCEM AMA SANKİ BUGÜN DAHA Bİ DÖKTÜRMÜŞSÜN Smile KENDİ SİTEN OLUNCA Smile BOL ŞANSLAR KARDEŞİM KUPONLAR TAM SÜPER OLMUŞ BEN İKİNCİ KUPONUNA OYNUYORUM...
    valla öle ama ters sonuçölarda alınıyop ya rennes erken golü boldu aklıma geldi aslında i.y 1 oynamak ama gol olmaz tercihi daha makuldü bakalım umarım bi gol daha olmaz
    kralexx
    kralexx
    Admin

Mesaj  kralexx Paz Mart 08, 2009 5:29 pm

pierre lermit demiş ki:
    kralexx demiş ki:PİERRE KARDEŞİM HER ZAMANKİ GİBİ DÖKTÜRMÜŞSÜN DİYCEM AMA SANKİ BUGÜN DAHA Bİ DÖKTÜRMÜŞSÜN Smile KENDİ SİTEN OLUNCA Smile BOL ŞANSLAR KARDEŞİM KUPONLAR TAM SÜPER OLMUŞ BEN İKİNCİ KUPONUNA OYNUYORUM...
    valla öle ama ters sonuçölarda alınıyop ya rennes erken golü boldu aklıma geldi aslında i.y 1 oynamak ama gol olmaz tercihi daha makuldü bakalım umarım bi gol daha olmaz
    olmaz ya fransa ligi kısır geçer
    kralexx
    kralexx
    Admin

Mesaj  kralexx Paz Mart 08, 2009 10:12 pm

ilk iki kupon tekten gitmiş kardeşim sağlık olsun hafta içi telafi ederiz artık Sad

Forum Saati Çarş. Tem. 03, 2024 2:18 am